Aktualności

Życzenia Noworoczne 2021

Życzenia Noworoczne 2021
Rok 2020, jak i wszystkie poprzednie lata, zamykamy w naszej kronice. Każdy z nas, Was, ma taką kronikę w swojej głowie- są to wspomnienia rodzinnych spotkań, wszelkich spacerów, podróży, śmiechów, wspólnych wieczorów z grami planszowymi, czasem łez, smutniejszych zdarzeń, które także kształtują życie każdego z nas, ale także wsparcia, radości, dobrego słowa. Te wszystkie wspomnienia pozwalają każdemu z nas, małemu, dużemu, tworzyć siebie, swoją przestrzeń, marzenia, oczekiwania, tworzyć swoje życie. Na niektóre rzeczy potrzeba więcej czasu, a inne przychodzą z łatwością. Na wszystko trzeba dać sobie czas.
Z okazji nadchodzącego 2021 roku życzymy wszystkim naszym Ślimaczkom i uczniom Szkoły Montessori, Rodzicom, naszej wspaniałej Załodze, beztroskiej uważności , aby dostrzegać i czuć życie, wszystkie te chwile, które potem będą tworzyć kolejne, niepowtarzalne kroniki pełne wspomnień. Życzymy zdrowia, cierpliwości, uśmiechu oraz spełnienia wszelkich marzeń.
Dziękujemy za wspólny 2020 rok ❤ Wszystkiego dobrego!
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.