Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo,

 

wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego i wakacje. W tym roku, mamy nadzieję, że wyjątkowo, nie możemy Państwa, jako rodziców, zaprosić na uroczystości związane z tym wydarzeniem.

 

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów oraz nauczycieli jestem zmuszona ograniczyć ilość przebywających na terenie szkoły osób do niezbędnego minimum. Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego odbędą się w piątek, 26 czerwca 2020 r., z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego, według następującego schematu:

 

Klasa I A godzina 8:00-8:45 sala nr 10;

Klasa II A godzina 9:00-9:45 sala nr 6;

Klasa III A, godzina 10:00-10:45 sala nr 9;

Klasa V A, godzina 11:00-11:45 świetlica klas piątych;

Klasa V B, godzina 12:00-12:45 sala nr 7;

Klasa VI A, godzina 13:00-13:45 sala nr 27;

Klasa VII A, godzina 14:00-14:45 sala nr 4;

 

Uczniowie wchodzą do szkoły wejściem od strony placu zabaw. Przy wejściu będziemy naszym uczniom mierzyć temperaturę. Po czym uczniowie udadzą się do sal na spotkanie z wychowawcą i dyrektorem. Do szkoły nie będziemy mogli wpuścić uczniów z podwyższona temperaturą. Na terenie szkoły nie mogą przebywać uczniowie chorzy oraz przeziębieni oraz uczniowie, w rodzinach których zarządzono kwarantannę. Uczniowie przed wejściem na teren szkoły dezynfekują ręce. Na terenie szkoły nie muszą przebywać w maseczce.

 

Prosimy, aby uczniowie byli ubrani w strój galowy:

dziewczynki-biała koszula, czarna lub granatowa spódniczka;

chłopcy-biała koszula, czarne lub granatowe spodnie.

 

Tego dnia świetlica szkolna będzie nieczynna. Nie będzie również możliwości skorzystania przez uczniów z posiłków. Uczniowie w szkole przebywają tylko w wyznaczonych powyżej godzinach. Prosimy również o niegrupowanie się rodziców oraz uczniów przed szkołą przed rozpoczęciem spotkań oraz po ich zakończeniu.

 

Na terenie szkoły będą przebywali również nauczyciele przedmiotowcy, z którymi nasi uczniowie będą mogli się spotkać i podziękować za wspólnie spędzony rok szkolny.

 

Sekretariat szkoły tego dnia czynny będzie w godzinach 8:00-16:00.

W tym dniu nie przyjmujemy zwrotów podręczników oraz książek do biblioteki.

 

Uczniowie, którzy nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w spotkaniach w piątek 26 czerwca 2020 r., będą mogli odebrać swoje świadectwo w sekretariacie szkoły od 29 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.

 

Pozdrawiam,

Wioletta Poźniak-Bartkowiak

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.