Aktualności

Wyniki Wyborów do Samorządu Szkolnego

Wyniki Wyborów do Samorządu Szkolnego

W tym roku wprowadzamy nowe rozwiązanie ze względu na dużą ilość kandydatów i rozbieżność w wynikach - dzielimy Samorząd Uczniowski na dwie kategorie, dzięki czemu każdy kandydat będzie pełnił funkcję w Samorządzie. ✅Opiekunem Samorządu klas 1-3 została p. Elżbieta Połomka. Pod skrzydłami Pani Eli na stanowiskach kierowniczych zasiądą Elena K., Hanna G., Karina H. ✅Opiekunem Samorządu kl. V-VII została p.Aleksandra Mańkowska, która z przyjemnością przystąpi do pracy z kierownictwem uczniowskim w składzie: Kamilą S., Oliwią S. i Pawłem B. Gratulujemy wszystkim kandydatom odwagi, chęci i pomysłów. Życzymy owocnej współpracy.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.