Wyniki konkursu "Najpiękniejsza kartka wielkanocna"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłanie pięknych prac, które napłynęły do nas w ilości 92 sztuk. Wybór był niezmiernie trudny ! Komisja postanowiła nagrodzić:

I miejsce - Zofia Różyńska MP 37  "Pozytywka", II miejsce ex aequo - Maria Łuszczak MP 37 i Anna Kulus CHSP "Salomon", III miejsce ex aequo - Antonina Kuźmińska i Solomia Pryimak CHSP "Salomon"

Wyróżnienia: Maja Czajkowska MP 21 "ABC", Marcelina Czerklańska MP 37 "Pozytywka", Maja Gutowska MP 18, Antonina Jancewicz "Happy Days" Przedszkole Dwujęzyczne, Adrian Małocha Przedszkole Ślimaczek, Lena Molka MP 13 "Leśne Skrzaty", Amelia Nisztuk MP 13 "Leśne Skrzaty", Liliana Poźniak MP 13 "Leśne Skrzaty", Olga Szymkowiak MP 10 "Wyspa Dzieci", Miłosz Wasilewski Przedszkole Ślimaczek, Kaja Wojcieszak MP 20 "Pod topolą".

Serdecznie gratulujemy ! O uroczystym rozdaniu nagród poinformujemy opiekunów uczestników telefonicznie.