Goście ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze

20 pażdziernika przyłączyliśmy się do XI edycji akcji "Psu na budę". Mamy już całą masę potrzebnych zwierzętom rzeczy: karmy dla psów, karmy dla kotów, ubranka dla psów, legowiska.

W piątek 28.11. odwiedzili nas wyjątkowi Goście. Pani pracująca w schronisku przyprowadziła bardzo sympatycznego czteronoga Klajda - rezydenta Zielonogórskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Dzieci dowiedziały się jak rozpoznawać emocje u piesków, co należy zrobić gdy spotkamy błąkającego się pieska oraz jak można wspomóc schronisko dla zwierząt.
Następnym razem spotkamy się z naszymi Gośćmi na terenie Schroniska, gdy zawieziemy im dary zebrane w szkole w ramach akcji "Psu na budę".