Nasza profesjonalna kadra

Agnieszka Majdańska

Nauczyciel języka niemieckiego
Agnieszka Majdańska

Obecnie prowadzi firmę zajmującą się nauką języka niemieckiego, głównie dla dzieci. "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem". Tym słowom jest wierna w swojej pracy. Stara się jak najbardziej zaangażować dzieci do udziału w zajęciach. Stosując animację językową, próbuje zaszczepić w uczniach to, żeby przede wszystkim polubiły język niemiecki. Uważa, że jest to klucz do sukcesu. Młodsi uczniowie mają krótszy czas skupienia niż ich starsi koledzy, dlatego stosuje w swojej pracy różnorodne metody i stara się, aby lekcje były dynamiczne i ciekawe. Przez chwilę uczniowie siedzą na dywanie i bawią się kolorowymi planszami, za chwilkę biegają w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, tańczą do wesołej melodii, pokazując gestami treść piosenki, uczą się rymowanek i krótkich wierszyków oraz grają w niemieckie gry. Chcąc jeszcze więcej przekazać dzieciom wymyśliła tematyczne weekendowe warsztaty językowe, na których ucząc się języka niemieckiego, można wykazać się m.in. artystycznie. 

Interesują ją dziecięce pomysły, gdyż jest to wspaniała wskazówka do pracy. Zabawa jest nauką, a nauka świetną zabawą. Prywatnie jest mamą Filipa i Igora.

Prowadzi zajęcia w klasach:

  • I A
  • I B
  • II A
  • III A
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.