mgr Gerard Trybus

nauczyciel religii
mgr Gerard Trybus
Od dwudziestu lat katechizuję. Jestem absolwentem Wydziału Teologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Nie traktuję religii jak przedmiotu, ale terenu do nawracania się i poznawania Pana Boga. Dla mnie jest to misja i powołanie. Od wielu lat angażuję się w działalność ewangelizacyjną w Kościele prowadząc różnego rodzaju kursy i seminaria. Pasjonuję się historią, którą studiowałem i od niej zaczynałem naukę w szkole, sportem, a zwłaszcza piłką nożną, którą uprawiałem również zawodowo. Bardzo lubię gotować, piec i swój ogród, w którym spędzam bardzo dużo czasu. Jestem żonaty, mam trójkę dzieci i czworo wnuków.