Nasza profesjonalna kadra

mgr inż. Aleksandra Piechowska

nauczyciel matematyki, informatyki
mgr inż. Aleksandra Piechowska

Jestem pasjonatem pracy z ludźmi. Jestem absolwentem kierunku Informatyka na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz kierunku Matematyka z Informatyką na Uniwersytecie Wrocławskim. 
Od zawsze fascynowały mnie radio i głos, stąd moja pozaszkolna działalność przełożyła się na dalszy rozwój na kierunku Logopedia i Terapia Pedagogiczna na Uniwersytecie Zielonogórskim. Tu zaczynają się zwykle pytania, "jak od ścisłowca do humanisty i z powrotem...?". Cóż, człowiek jest niezwykłym tworem natury, który dysponuje najbardziej skomplikowanym komputerem, który zawiaduje całym organizmem. Możliwość pracy w sferze  neurorehabilitacji pchnęła mnie na Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, gdzie ukończyłam studia z zakresu Neurologopedii Klinicznej z Wczesną Interwencją Logopedyczną. Doświadczenie w pracy pedagogicznej i terapeutycznej pozwala reagować na specyficzne trudności w nauce u dzieci, wspomagać rozwiązywanie problemów, z którymi się zmagają, a przede wszystkim pracować nad ich przyczyną, by wspomagać prawidłowy rozwój dziecka w każdym obszarze. 

Prowadzi zajęcia w klasach:

4A, 5A

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.