Lanre Lasege

Nauczyciel i „Native speaker” języka angielskiego
Lanre Lasege

Urodził się w Nigerii i tam ukończył studia wyższe. Od 10 lat mieszka w Polsce i tutaj uzyskał Certyfikat ITTT TEFL /Międzynarodowego szkolenia nauczycieli w zakresie nauczania języka angielskiego jako języka obcego/. Bardzo lubi pracować z dziećmi, gdyż jeszcze w Nigerii chętnie zajmował się swoim młodszym rodzeństwem (a ma ich jedenastkę plus jedną starszą siostrę).

Prywatnie mąż Polki i tato trójki dzieci – 11-letniej Kemi, 10-letniego Ife i dwuletniego Femi. I to własnie z nimi najbardziej lubi spędzać wolny czas, jeżdżąc na rowerze po okolicach Zielonej Góry.

• I A
  • I B