Zofia Miechowicz

Matematyka, Informatyka, Zajęcia brydża sportowego
Zofia Miechowicz

Jest przede wszystkim pasjonatką i popularyzatorką brydża i matematyki. Studentka studiów doktoranckich na kierunku matematyka na Uniwersytecie Zielonogórskim. Autorka wielu artykułów o charakterze popularnonaukowym.

Od 2013 roku jest członkiem zarządu Lubuskiego Związku Brydża Sportowego. Już jako mała dziewczynka z fascynacją wpatrywała się jak rodzice ze znajomymi do późnych godzin nocnych przerzucają się kolorowymi kartonikami i szybko nauczyła się zasad tej pięknej gry ale swoją przygodę z brydżem sportowym rozpoczęła w 2012 roku i przez ten krótki okres udało jej się zdobyć tytuł Mistrza Wojewódzkiego. Obecnie gra w drugoligowym klubie Grymas Zielona Góra. Jej marzeniem i celem jest utworzenie w Zielonej Górze nowego, prężnie działającego ośrodka kształcenia młodych brydżystów.

Mama dwójki cudownych dzieci. Ma niekwestionowany dar zarażania otoczenia swoją pasją i radością.

Klasa 4, Brydż: klasa 1,2,3,4