Aktualności

Pomoc oraz wsparcie dla dzieci ewakuowanych z Ukrainy

Pomoc oraz wsparcie dla dzieci ewakuowanych z Ukrainy
‼️Jeżeli na terenie Zielonej Góry znajdą się dzieci ewakuowane z Ukrainy deklarujemy pomoc i wsparcie! Prosimy o przekazywanie tej informacji dalej! 
W tym trudnym czasie wysyłamy słowa wsparcia I otuchy dla pracujących u nas obywateli Ukrainy i ich rodzin. Całym sercem jesteśmy też z naszymi klientami, którzy wybrali nasz kraj jako miejsce do życia dla siebie i swoich dzieci, a naszych uczniów, przedszkolaków i maluszków. Przesyłamy wsparcie dla wszystkich, których dotyka ten konflikt. Przytulamy do serca nasze koleżanki z pracy-Super Dzielne Żony Polskich Żołnierzy, których w związku z wybuchem wojny na Ukrainie wezwano do swoich jednostek. Chcemy, abyście wiedziały, że możecie na nas liczyć.
Mamy ogromną nadzieję na jak najszybsze zakończenie konfliktu, aby każdy znów mógł czuć się bezpiecznie!
Myślimy, wspieramy i deklarujemy pomoc!
Na Ukrainie też są dzieci,  które dziś nie mogły pójść do żłobka, przedszkola, szkoły....
‼️Jeżeli na terenie Zielonej Góry znajdą się dzieci ewakuowane z Ukrainy deklarujemy pomoc i wsparcie! Prosimy o udostępnianie! 
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który pomoże Państwu w rozmowie, gdy dzieci słyszą o aktualnej sytuacji, pytają i chcą o niej rozmawiać. https://dzieciecapsychologia.pl/jak-wspierac-i-czy.../
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.