Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo,

w poniedziałek 02.09.2019 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 wg następującego harmonogramu:

08.00-08.40 msza św. w kościele św. Brata Alberta ( dzieci są pod opieką rodziców)

09.10-13.00 spotkania uczniów  z wychowawcami w klasach (obowiązuje strój dowolny)

- sala nr 10 kl. I a wych. Amanda Onuszkanicz

-sala nr 6 kl. II a Małgorzata Kisielowska

- sala 9 kl. III a wych. Ewa Mierzejewska

- klub kl. V a wych. Elżbieta Połomka

- sala nr 7 kl. V b wych. Marek Siwka

- sala nr 4 kl. VII a wych. Marlena Kondycka

- sala nr 27 kl. VI a wych. Aleksandra Mańkowska

W tym dniu istnieje możliwość popołudniowej opieki świetlicowej w  godz. 13.00-17.00 oraz wykupienie obiadu i podwieczorku.

Zainteresowanych rodziców popołudniową opieką oraz wykupieniem na ten dzień posiłków, prosimy o zgłaszanie potrzeb opieki na adres mailowy lub poprzez dziennik elektroniczny ( wiadomość do sekretariatu) do czwartku 29.08.2019 ( do godz. 13.00).

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego nie pełnimy opieki świetlicowej od godz. 7.00